05334511840asyadepolama@gmail.comŞükran Sokak Ataşehir

Salgında Eşya Depolama

Salgında Eşya Depolama
May

Salgında Eşya Depolama

Salgında Eşya Depolama Nasıl Yapılır ?

Yeni Tip Koronavirüs Salgını Nedeni İle Eşya Depolama Hizmetlerinde Aldığımız Önlemleri Dahada sıkılaştırarak en üst düzeyde tedbirler almış bulunmaktayız, bu süreçte gerek müşterilerimiz gerek çalışan personellerimiz eşya depolama sürecinde üstüne düşen görevleri yerine eksiksiz getirdiğinde iki taraflı olarak da virüs salgınının bulaşmasını önlemiş oluruz peki müşteri ve çalışma personellerimiz bu süreçte ne yapmalılardır işte sizlere madde şeklinde listeliyoruz.

1- Eller Sık Sık Bol Sabun İle Yınamalı

2- Tüm Eşyaların Kolilenmesini Müşterimiz Yapmalı

3- Ambalajlama Ve Taşınma Esnasında Temas Olmamalı

4- Eşyalar Abalajlanmadan Önce Ev Dezenfekte Edilmeli Eşyalar İle Beraber

5- Mümkünse Evde Sadece Çalışan Personellerimiz Ve Haneden Bir Kişinin Olmasına Dikkat Edin Kesinlikle Çocuk Bulundurmayınız, Eğer Evde Çocuk Var İse Kesinlikle Çalışan Personellerimiz İle İletişim Ve Temasta Bulunmasın.

6- İş Bitimi Ücret Şirket Hesabımıza Havale Veya EFT Yapılmalı.

7- İş Bittikten Sonra Müşterilerimiz Ellerini Bol Su Ve Sabunla Yıkamalı Gerekirse Sıcak Su İle Duş Almalılardır.

Yukarıda Aldığımız Önlemlerden Bir Kaç Tanesini Yazdık Lütfen Sizde Salgında Eşya Depolama Sürecinde Bize Yardımcı Olunuz.

Salgında Eşya Depolama Fiyatları Nasıl ?

Salgında eşya depolama fiyatları oldukça uygun olup ilk ay sizden depolama için ücret alınmıyor sadece ilk etapta nakliye parası ödeyip akabinde 2. aydan dan sonra eşya depolama aylık ücretini ödüyorsunuz fiyatlarımızda %30 indirim olduğundan dolayı fiyatlarımız listesindeki fiyatlardan hesap yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *